Diode: laser
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-65104TL
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-65104TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 2.2...2.6V DC |
| Power | 10mW |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Colour | red |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 32mA |
| Common electrode | LDA=PDK |
| Base diameter | 5.6mm |
| Beam divergence | 9/28 |