Diode: laser; 650-667nm; 80mW; 11/16; TO18; Mounting: THT; 2÷3VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-66801TL
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-66801TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser; 650-667nm; 80mW; 11/16; TO18; Mounting: THT; 2÷3VDC
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 2...3V DC |
| Case | TO18 |
| Power | 80mW |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Colour | red |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 130mA |
| Common electrode | LDA=PDK |
| Base diameter | 5.6mm |