Diode: laser; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-80Q11TZ
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-80Q11TZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser; THT
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 1.9...2.5V DC |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Colour | infrared |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 1.2A |
| Base diameter | 5.6mm |