Diode: laser; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-80V03TL
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-80V03TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser; THT
| Mounting | THT |
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Colour | infrared |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 570mA |
| Common electrode | LDA=PDK |
| Base diameter | 5.6mm |