Tootekood: AFSI000909081R0M05
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: AFSI000909081R0M05
  • Mounting
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Tolerance ±20%
Operating current 34A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 31A
Test frequency 100kHz