Tootekood: AIML-1008HC-4R7M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: AIML-1008HC-4R7M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite
Mounting SMD
Resistance 120mΩ
Case - inch 1008
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.3A
Inductance 4.7nH
Case - mm 2520
Type of inductor wire
Resonant frequency 20MHz
Saturation current 1.1A
Test frequency 1MHz