Transport wheel; Ø: 140mm; W: 40mm; Mat: elastic rubber; -30÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ALGE-140/20K
Tootja: RADER
Tootja tootekood: ALGE 140/20K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 140mm; W: 40mm; Mat: elastic rubber; -30÷70°C
| Operating temperature | -30...70°C |
| Material | rubber |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 140mm |