Tootekood: AM100EBO-4824SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM100EBO-4824SNZ
  • Output current
  • Mounting
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 100W; Uin: 36÷75V; Uout: 24VDC; Iout: 4.17A; 27g
Output current 4.17A
Mounting THT
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 92%