Tootekood: AM100QB-2424SH22-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM100QB-2424SH22-NZ-K
  • Output current
  • Case
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 100W; Uin: 9÷36V; Uout: 24VDC; Iout: 4.2A; 80g
Output current 4.2A
Case Quarter Brick
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 90%