Tootekood: AM100QB-2428SH22-NZ-M
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM100QB-2428SH22-NZ-M
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 100W; Uin: 9÷36V; Uout: 28VDC; Iout: 3.6A; 100g
Output current 3.6A
Case Quarter Brick
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 28V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 90%