Tootekood: AM100QB-4805SH22-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM100QB-4805SH22-NZ
  • Output current
  • Case
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 100W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 20A; 70g
Output current 20A
Case Quarter Brick
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 91%