Tootekood: AM100QB-4824SH22-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM100QB-4824SH22-NZ
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 100W; Uin: 18÷75V; Uout: 24VDC; Iout: 4.2A; 70g
Output current 4.2A
Case Quarter Brick
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 92%