Tootekood: AM10CW-2424D-NZ-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10CW-2424D-NZ-STD
  • Protection
  • Series
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: -24VDC; Uout2: 24VDC; 1"x1"
Mounting on panel, for DIN rail mounting (optional)
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM10CW-NZ
Output voltage -24V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%
Output current 2 200mA
Output voltage 2 24V DC