Tootekood: AM10CW-4803S-NZ-ST
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10CW-4803S-NZ-ST
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75V; Uout: 3.3VDC; Iout: 2.4A; 1"x1"
Output current 2.4A
Mounting on panel
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM10CW-NZ
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 79%