Tootekood: AM10EW-11015SH22-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10EW-11015SH22-NZ
  • Output current
  • Series
  • Body dimensions
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 40÷160V; Uout: 15VDC; Iout: 667mA; 2"x1"
Output current 667mA
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM10EW-NZ
Body dimensions 50.8x25.4x11.8mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 84%