Tootekood: AM10EW-2424SH30-NZ-ST
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10EW-2424SH30-NZ-ST
  • Output current
  • Output voltage
  • Input voltage
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 24VDC; Iout: 416mA; 2"x1"
Output current 416mA
Mounting on panel
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM10EW-NZ
Output voltage 24V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87%