Tootekood: AM10OW-2405SNZ-LM
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10OW-2405SNZ-LM
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 5VDC; Iout: 2A; 41.4x22x7mm
Output current 2A
Mounting SMT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM10OW-NZ
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Efficiency 84%