Tootekood: AM10OW-2415SNZ-L
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10OW-2415SNZ-L
  • Output voltage
  • Input voltage
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 0.667A; SMD
Output current 667mA
Mounting SMT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series AM10OW-NZ
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%