Tootekood: AM10OW-2415SNZ-M
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10OW-2415SNZ-M
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 670mA; 6.7g
Output current 670mA
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM10OW-NZ
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Efficiency 88%