Tootekood: AM10SBO-4805SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10SBO-4805SNZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 2A; 5.84g; THT
Output current 2A
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 83%