Tootekood: AM10SBO-4812SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10SBO-4812SNZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 833mA; 5.84g
Output current 833mA
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%