Tootekood: AM10SBO-4824SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM10SBO-4824SNZ
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷75V; Uout: 24VDC; Iout: 417mA; 5.84g
Output current 417mA
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%