Tootekood: AM150QB-4805SH22-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM150QB-4805SH22-NZ-K
  • Output current
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 30A; 120g
Output current 30A
Case Quarter Brick
Power 150W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 88%