Tootekood: AM150QB-4848SH22-NZ-M
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM150QB-4848SH22-NZ-M
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 18÷75V; Uout: 48VDC; Iout: 3.13A; 109g
Output current 3.13A
Case Quarter Brick
Power 150W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 91%