Tootekood: AM15CW-2405S-NZ-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-2405S-NZ-STD
  • Output voltage
  • Input voltage
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36V; Uout: 5VDC; Iout: 3A; DIN; OUT: 1
Output current 3A
Mounting for DIN rail mounting
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC