Tootekood: AM15CW-2415D-NZ-ST
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-2415D-NZ-ST
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; OUT: 2
Output current 500mA
Mounting on panel
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Output current 2 500mA