Tootekood: AM15CW-2424S-NZ-K-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-2424S-NZ-K-STD
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36V; Uout: 24VDC; Iout: 0.625A; DIN
Output current 625mA
Mounting for DIN rail mounting
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC