Tootekood: AM15CW-2424S-NZ-ST
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-2424S-NZ-ST
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36V; Uout: 24VDC; Iout: 625mA; 1"x1"
Output current 625mA
Mounting on panel
Power 15W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91%