Tootekood: AM15CW-4812D-NZ-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-4812D-NZ-STD
  • Insulation voltage
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; DIN
Output current 625mA
Mounting for DIN rail mounting
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Output current 2 625mA