Tootekood: AM15CW-4812S-NZ-K-ST
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-4812S-NZ-K-ST
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; THT
Output current 1.25A
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC