Tootekood: AM15CW-4812S-NZ-ST
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15CW-4812S-NZ-ST
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; 1"x1"
Output current 1.25A
Mounting on panel
Power 15W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91%