Tootekood: AM15E-4812S-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15E-4812S-NZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Protection
  • Body dimensions
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; 2"x1"
Output current 1.25A
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x11.8mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%