Tootekood: AM15OW-4803SNZ-LM
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15OW-4803SNZ-LM
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 3.3VDC; Iout: 4.5A; 13.8g
Output current 4.5A
Mounting SMT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM15OW-NZ
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%