Tootekood: AM15OW-4812SNZ-LM
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15OW-4812SNZ-LM
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; 11.5g
Output current 1.25A
Mounting SMT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM15OW-NZ
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%