Tootekood: AM15TW-4815SZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM15TW-4815SZ
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Protection
  • Body dimensions
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 15VDC; Iout: 1A; DIP24; 20g
Output current 1A
Mounting THT
Case DIP24
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.6kV DC
Efficiency 89%