Tootekood: AM1DS-0303SH60RZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM1DS-0303SH60RZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 2.97÷3.63V; Uout: 3.3VDC; SIP7; THT
Output current 303mA
Mounting THT
Case SIP7
Power 1W
Operating temperature -40...95°C
Protection short circuit protection
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 6kV DC
Efficiency 77%