Tootekood: AM1LS-0505SH42UZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM1LS-0505SH42UZ
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 4.5÷5.5V; Uout: 5VDC; Iout: 200mA; SMD
Output current 200mA
Mounting SMT
Power 1W
Operating temperature -40...105°C
Protection short circuit protection
Output voltage 5V DC
Input voltage 4.5...5.5V DC
Insulation voltage 4.2kV DC
Efficiency 82%