Tootekood: AM1SS-0303SH30EZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM1SS-0303SH30EZ
  • Output current
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; AM1SS-EZ
Output current 303mA
Case SIP4
Power 1W
Operating temperature -40...105°C
Body dimensions 11.5x6x10mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 76%