Tootekood: AM200QB-4805SH22-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM200QB-4805SH22-NZ
  • Output current
  • Case
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 200W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 40A; 83g
Output current 40A
Case Quarter Brick
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 88%