Tootekood: AM200W-85048SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM200W-85048SNZ
  • Output current
  • Mounting
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 200W; Uin: 300÷1500V; Uout: 48VDC; Iout: 4.2A
Output current 4.2A
Mounting for building in
Operating temperature -40...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 87%