Tootekood: AM20CW-4805S-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM20CW-4805S-NZ-K
  • Output current
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 4A; 1"x1"; 20g
Output current 4A
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...95°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%