Tootekood: AM20E-4812S-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM20E-4812S-NZ
  • Protection
  • Body dimensions
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 1.667A; 2"x1"
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x11.8mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%