Tootekood: AM20EW-11012DH30-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM20EW-11012DH30-NZ
  • Output current
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 40÷160V; Uout: -12VDC; Uout2: 12VDC; 26g
Output current 833mA
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM20EW-NZ
Body dimensions 50.8x25.4x11.8mm
Output voltage -12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 85%
Output current 2 833mA
Output voltage 2 12V DC