Tootekood: AM20EW-11015SH22-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM20EW-11015SH22-NZ-K
  • Protection
  • Series
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 40÷160V; Uout: 15VDC; Iout: 1.333A; 2"x1"
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM20EW-NZ
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 86%