Tootekood: AM20EW-2424SH30-NZ-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM20EW-2424SH30-NZ-STD
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 9÷36V; Uout: 24VDC; Iout: 834mA; 2"x1"
Mounting on panel
Power 20W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM20EW-NZ
Output voltage 24V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%