Tootekood: AM20EW-4824S-NZ-K-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM20EW-4824S-NZ-K-STD
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 18÷75V; Uout: 24VDC; Iout: 834mA; 2"x1"
Mounting on panel, for DIN rail mounting (optional)
Power 20W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM20EW-NZ
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%