Tootekood: AM250ST-11048SA30NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM250ST-11048SA30NZ
  • Output current
  • Mounting
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 250W; Uin: 43÷160V; Uout: 48VDC; Iout: 5.2A; 418g
Output current 5.2A
Mounting for building in
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%