Tootekood: AM2DG-121508DH30-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM2DG-121508DH30-NZ
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Body dimensions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 2.1W; Uin: 9÷15V; Uout: -8VDC; Uout2: 15VDC; SIP7
Mounting THT
Case SIP7
Power 2.1W
Operating temperature -40...105°C
Protection short circuit protection
Body dimensions 19.5x9.8x12.5mm
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 80%
Output current 2 100mA
Output voltage 2 15V DC