Tootekood: AM2DS-1512SH52Z
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM2DS-1512SH52Z
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Series
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Mounting THT
Case SIP7
Power 2W
Series AM2DS-Z
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 5.2kV DC
Efficiency 82%