Tootekood: AM30EW-2415D-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM30EW-2415D-NZ
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷36V; Uout: -15VDC; Uout2: 15VDC; 2"x1"
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM30EW-NZ
Body dimensions 50.8x25.4x11.8mm
Output voltage -15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%
Output current 2 1A
Output voltage 2 15V DC